RAK3112-8-SM-I
DigiKey raktári szám
4735-RAK3112-8-SM-ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4735-RAK3112-8-SM-ICT-ND - Vágott szalag (CT)
4735-RAK3112-8-SM-IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAK3112-8-SM-I
Leírás
WISDUO MODULE FOR LORAWAN RAK311
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bluetooth, általános ISM < 1GHz, wifi 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN Adó-vevő modul 863MMz ~ 928MMz, 2,4GMz antenna nélkül, I-PEX MHF4 Felületszerelt
Kategória
Soros interfészek
ADC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB
Gyrt.
Antenna típusa
antenna nélkül, I-PEX MHF4
Sorozat
Felhasznált IC vagy alkatrész
ESP32-S3, SX1262
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Memória mérete
16MB Flash, 512kB RAM
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Bluetooth, általános ISM < 1GHz, wifi
Vételi áram
25,46mA ~ 91mA
Protokoll
Adási áram
112mA ~ 340mA
Frekvencia
863MMz ~ 928MMz, 2,4GMz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Adatátviteli sebesség
54Mbps
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C