FKA2-25489QBHT3F
FKA2-25489QBHT3F
DigiKey raktári szám
Q607-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FKA2-25489QBHT3F
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 530,0CFM (14,84m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
62.0dB(A)
Gyártó
Qualtek
Teljesítmény (Watt)
62,8W
Sorozat
RPM
2000 ford./perc
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
4,4font (2kg)
Szélesség
89,00mm
Névleges áram (Amper)
0,300A