FDA2-25489QBLT4F
DigiKey raktári szám
Q875-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDA2-25489QBLT4F
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 440,0CFM (12,32m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
52.0dB(A)
Teljesítmény (Watt)
32,00W
Sorozat
RPM
1650ford./perc
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
6font (2,7kg)
Szélesség
89,00mm
Névleges áram (Amper)
0,140A
Légáramlás
440,0CFM (12,32m³/perc)
Statikus nyomás
0,307inH2O (76,5Pa)
Lapát anyaga
Acél
Élettartam / hőmérséklet
50000 óra / 25°C