W3908B0100
DigiKey raktári szám
553-W3908B0100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W3908B0100
Leírás
RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH ADH
Részletes leírás
1,585GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Lapos tapasz RF antenna 1,56GHz ~ 1,61GHz 0,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Antenna típusa
Lapos tapasz
Sávok száma
1
Sorozat
Reflexiós veszteség
-10dB
Erősítés
0,3dBi
Max. teljesítmény
3 W
RF család / szabvány
navigáció
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frekvencia (közép / sáv)
1,585GHz
Frekvenciatartomány
1,56GHz ~ 1,61GHz