SRFG017-100
DigiKey raktári szám
627-1084-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRFG017-100
Leírás
RF ANT 1.561/1.575GHZ FLAT 100MM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Lapos tapasz RF antenna 1,559GHz ~ 1,609GHz 4dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Antenova
VSWR
1,45
Sorozat
Reflexiós veszteség
-14dB
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
4dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
navigáció
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
1,561GHz, 1,575GHz, 1,602GHz
Max. magasság
0,006" (0,15mm)
Frekvenciatartomány
1,559GHz ~ 1,609GHz