PE-1210CCMC601STS
DigiKey raktári szám
553-PE-1210CCMC601STSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PE-1210CCMC601STSCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PE-1210CCMC601STSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PE-1210CCMC601STS
Leírás
CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 600 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PE-1210CCMC601STS modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
120mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,079" (2,00mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
1A