PA5403.103NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5403.103NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5403.103NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5403.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5403.103NLT
Leírás
FIXED IND 10UH 1.5A 385 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.5 A 385mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA5403.103NLT modellek
Kategória
Telítési áram
1,8A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
385mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,224" H. x 0,205" Sz. (5,70mm x 5,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)