MGV0512100M-10
DigiKey raktári szám
240-3147-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MGV0512100M-10
Leírás
FIXED IND 10UH 1.5A 385 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.5 A 385mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
1,8A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
385mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,224" H. x 0,205" Sz. (5,70mm x 5,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)