PA5403.103NLT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PA5403.103NLT |
Leírás | FIXED IND 10UH 1.5A 385 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.5 A 385mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PA5403.103NLT modellek |
Kategória | Telítési áram 1,8A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 385mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,224" H. x 0,205" Sz. (5,70mm x 5,20mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |