PA5119.421NLT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
420 nH árnyékolt Induktor 16 A 3,15mohm Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PA5119.421NLT
DigiKey raktári szám
553-PA5119.421NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA5119.421NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA5119.421NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA5119.421NLT
Leírás
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PA5119.421NLT modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,15mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±10%
Méretek
0,480" H. x 0,386" Sz. (12,20mm x 9,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
42A