HCV1206-R42-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
420 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 16 A 3,15mohm Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HCV1206
HCV1206-R42-R
DigiKey raktári szám
283-HCV1206-R42-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCV1206-R42-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCV1206-R42-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCV1206-R42-R
Leírás
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HCV1206-R42-R modellek
Kategória
Telítési áram
42A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,15mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,480" H. x 0,386" Sz. (12,20mm x 9,80mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,201" (5,10mm)