NMO150/450/758SF
DigiKey raktári szám
553-NMO150/450/758SF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NMO150/450/758SF
Leírás
ANTENNA TRIBAND 150/450/758MHZ
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
162MHz, 475MHz, 810MHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 150MHz ~ 174MHz, 430MHz ~ 520MHz, 750MHz ~ 870MHz 5dBi, 4dBi NMO Csatlakozórögzítő
Sávok száma
3
Csomagolás
Tasak
VSWR
Erősítés
5dBi, 4dBi
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Frekvenciacsoport
VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)
Védettség
IP67
Frekvencia (közép / sáv)
162MHz, 475MHz, 810MHz
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciatartomány
150MHz ~ 174MHz, 430MHz ~ 520MHz, 750MHz ~ 870MHz
Max. magasság
17,470" (443,70mm)