NMO150/450/758
DigiKey raktári szám
553-NMO150/450/758-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NMO150/450/758
Leírás
ANT,TRIBND,150&450&748MHZ,NMO
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
162MHz, 475MHz, 810MHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 150MHz ~ 174MHz, 430MHz ~ 520MHz, 750MHz ~ 870MHz 0dBi, 5dBi, 4dBi NMO mágneses
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Pulse Electronics
VSWR
2, 2,5
Csomagolás
Tasak
Erősítés
0dBi, 5dBi, 4dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
100 W
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Végződtetés
NMO
Frekvencia (közép / sáv)
162MHz, 475MHz, 810MHz
Védettség
IP67
Frekvenciatartomány
150MHz ~ 174MHz, 430MHz ~ 520MHz, 750MHz ~ 870MHz
Rögzítés módja
mágneses
Antenna típusa
Ostorantenna, Egyenes
Max. magasság
17,815" (452,50mm)