APPM00485023102XY0
DigiKey raktári szám
553-APPM00485023102XY0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-APPM00485023102XY0CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-APPM00485023102XY0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APPM00485023102XY0
Leírás
CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 24mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
24mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,197" H. x 0,189" Sz. (5,00mm x 4,80mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
3A