ADPL42005ACPZ-3.3-R7
DigiKey raktári szám
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADPL42005ACPZ-3.3-R7
Leírás
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8LFCSP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA / CAD modellek
ADPL42005ACPZ-3.3-R7 modellek
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
900 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
1.6 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
58dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Kimeneti polaritás
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Kimenet típusa
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, ellenáram, Rövidzárlat
Szabályozók száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
8-WFDFN szabadon lévő kontaktus, CSP
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 500mA