ABUP00201209121Y00
DigiKey raktári szám
553-ABUP00201209121Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABUP00201209121Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABUP00201209121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABUP00201209121Y00
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 5A 20mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Névleges áram (max.)
5A