DLW43MH201XK2L
DigiKey raktári szám
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW43MH201XK2L
Leírás
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 110mA DCR 4,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DLW43MH201XK2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4,5ohm
Gyártó
Murata Electronics
Névleges DC feszültség
20V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,114" (2,90mm)
Induktivitás / frekvencia
200 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
110mA