CP20.241-R2
DigiKey raktári szám
1736-1072-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP20.241-R2
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP20.241-R2 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Gyártó
PULS, LP
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
95,2%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC vagy DC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 1,89" Sz. x 4,88" M. (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ATEX, EAC, IEC, IECEx, UL
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; 61010-2-201
Bemeneti DC feszültség (max.)
180V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V