CP10.241-R2
DigiKey raktári szám
1736-CP10.241-R2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP10.241-R2
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
500 V
Sorozat
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi), laboratórium
Hatásfok
94,7%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Méretek
4,61" H. x 1,54" Sz. x 4,88" M. (117,0mm x 39,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, EAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
60950-1; 61010-1; 62368-1; ATEX; 508
Max. kimeneti áram
10A