AS01508MO-SP11-LW25-R
DigiKey raktári szám
668-AS01508MO-SP11-LW25-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AS01508MO-SP11-LW25-R
Leírás
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms vevő Hangszóró 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AS01508MO-SP11-LW25-R modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Érzékenység
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Névleges teljesítmény
700 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Polietilénimin (PEI)
Típus
vevő
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
600 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
vezetékek
Saját rezonanciafrekvencia
600Hz
Méretek
0,591" H. x 0,433" Sz. (15,00mm x 11,00mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,154" (3,90mm)
Hatásfok (dBA)
89,00
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C