CS40-01P60-05-3X
DigiKey raktári szám
2603-CS40-01P60-05-3X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS40-01P60-05-3X
Leírás
SPEAKER IP67 8OHM 1W 98DB
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 480 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS40-01P60-05-3X modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
1 W
Gyártó
Challenge Electronics
Max. teljesítmény
1.2 W
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poli(éter-éter-keton) (PEEK)
Típus
univerzális
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
480 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
600Hz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
8 Ohms
Méretek
1,575" H. x 0,512" Sz. (40,00mm x 13,00mm)
Hatásfok (dBA)
98,00
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Hatásfok (mért)
1W/100mm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Torzítási tényező
10% max. / 1kHz, 1W