SPRU1031S28
SPRU1031S28
SPRU1031S28
DigiKey raktári szám
SPRU103C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPRU1031S28
Leírás
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Precision Electronics Corporation
Potenciométer típusa
Fent állítható
Sorozat
Elforgatás
295°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±10%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,125" (3,18mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,510" átmérő (12,95mm)