RV4NAYSD104A
RV4NAYSD104A
RV4NAYSD104A
DigiKey raktári szám
RV4N104C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RV4NAYSD104A
Leírás
POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 2W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Precision Electronics Corporation
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Sorozat
Elforgatás
314°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
100k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±10%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
2W
Működtető elem átmérője
0,249" (6,32mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 1,120" átmérő (28,45mm)