ONP2.4-15X94
DigiKey raktári szám
1996-ONP2.4-15X94-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ONP2.4-15X94
Leírás
18.6MA@2.4V SOLAR MODULE
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Napelem 45 mW
Kategória
Max. teljesítmény (Watt)
45 mW
Gyártó
PowerFilm Inc.
Munkaponti áramerősség (Impp)
18.6 mA
Sorozat
Munkaponti feszültség (Umpp)
2.4 V
Csomagolás
Tasak
Tokozás
Cellák
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
3,701" H. x 0,575" Sz. (94,00mm x 14,60mm)