ONP1.2-37X54
DigiKey raktári szám
1996-ONP1.2-37X54-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ONP1.2-37X54
Leírás
50.8MA@1.2V SOLAR MODULE
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Napelem 70 mW
Kategória
Max. teljesítmény (Watt)
70 mW
Gyártó
PowerFilm Inc.
Munkaponti áramerősség (Impp)
50.8 mA
Sorozat
Munkaponti feszültség (Umpp)
1.2 V
Csomagolás
Tasak
Tokozás
Cellák
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
2,126" H. x 1,437" Sz. (54,00mm x 36,50mm)