PSAC12A-050-R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: PSAC12A-050-R
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PSAC12A-050-R
DigiKey raktári szám
993-PSAC12A-050-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSAC12A-050-R
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Részletes leírás
5V 12 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,81" H. x 1,97" Sz. x 1,23" M. (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Kimeneti feszültség
5V
Tanúsítvány
CB, cULus
Max. kimeneti áram
2,4A
Tömeg
0,27font (122,47g)
Teljesítmény (Watt)
12 W