GEM12I05-P1J elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Phihong USA
Raktáron: 0
Adatlap
5V 12 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GEM12I05-P1J
DigiKey raktári szám
1866-1796-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GEM12I05-P1J
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
39,4" (1,00m)
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
2,91" H. x 1,54" Sz. x 1,91" M. (73,9mm x 39,0mm x 48,5mm)
Kimeneti feszültség
5V
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Max. kimeneti áram
2,4A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
12 W