POE21-120-R
DigiKey raktári szám
993-POE21-120-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POE21-120-R
Leírás
POE SPLITTER 12V 21W DESKTOP
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Elosztó 10/100/1000 Mbps Adatátviteli sebesség
Kategória
Adatátviteli sebesség
10/100/1000 Mbps
Gyártó
Phihong USA
Tulajdonságok
OCP, OTP, OVP, SCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
80%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
asztali
Típus
Elosztó
Méretek
3,97" H. x 2,20" Sz. x 1,10" M. (100,0mm x 56,0mm x 27,9mm)
Bemeneti feszültség
45 ~ 57V
Tanúsítvány
CE
Csatlakozó aljzatok száma
1
Bemeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Kimeneti feszültség
12V
Kimeneti csatlakozó
2,1mm dugó (táp), RJ45 (adat)
Kimeneti áram
1.75 A
Tömeg
0,31font (140,61g)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
21W