PD-AS-951/12-24
DigiKey raktári szám
150-PD-AS-951/12-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PD-AS-951/12-24
Leírás
12-24VDC SPLITTER
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V, 24V Power over Ethernet (PoE) 2 Csatlakozó Elosztó 10/100/1000 Mbps Adatátviteli sebesség
Kategória
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
54W
Gyártó
Microchip Technology
Megfelelőség
IEEE802.3af, IEEE802.3at
Sorozat
Adatátviteli sebesség
10/100/1000 Mbps
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
asztali
Típus
Elosztó
Tanúsítvány
CE
Bemeneti feszültség
44 ~ 57V
Bemeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Csatlakozó aljzatok száma
2
Kimeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Kimeneti feszültség
12V, 24V
Alap típusszám
Kimeneti áram
5 A