AA120U-240B-R
DigiKey raktári szám
993-AA120U-240B-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA120U-240B-R
Leírás
120W C14 POWER DESKTOP ADAPTER
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
74mSz
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Régió
Nemzetközi
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Forma
Asztali (I. osztályú)
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Kimeneti feszültség
24V
Méretek
5,90" H. x 2,56" Sz. x 1,38" M. (150,0mm x 65,0mm x 35,0mm)
Max. kimeneti áram
5A
Tanúsítvány
CE, cULus, UKCA
Teljesítmény (Watt)
120 W