BAS100CS-AU_R1_000A1
DigiKey raktári szám
3757-BAS100CS-AU_R1_000A1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3757-BAS100CS-AU_R1_000A1CT-ND - Vágott szalag (CT)
3757-BAS100CS-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS100CS-AU_R1_000A1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 500mA Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
21pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
500mA
Gyártói tokozás
SOD-323
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 500 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)