STDCRS2-25M
DigiKey raktári szám
644-STDCRS2-25MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCRS2-25MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCRS2-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCRS2-25M
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±15ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STDCRS2-25M modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
8pF