S075X125VATY
DigiKey raktári szám
298-18681-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S075X125VATY
Leírás
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér Önlamináló címke 0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
PVC
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolódó alkatrészek
TDP43MY asztali hőnyomtató
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő
48 hónap
Címke típusa
Önlamináló
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 93°C
Címke mérete
0,75" x 1,25" (19,05mm x 31,75mm)