DNF14-250FIB-C
DigiKey raktári szám
298-14369-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DNF14-250FIB-C
Leírás
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó anya 14-16AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
Panduit Corp
Vezetékméret
14-16AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Bordázott végződtetés
Csatlakozó típusa
standard
Szín
kék
Típus
anya
Érintkező anyaga
sárgaréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Érintkező bevonata
ón
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,160" (4,06mm)
Hossz (összesen)
0,840" (21,34mm)