R100X150V1M
DigiKey raktári szám
298-R100X150V1M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R100X150V1M
Leírás
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér forgó, Önlamináló, Hőátadás címke 1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)
Kategória
Szín
fehér
Gyártó
Panduit Corp
Anyag
PVC
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
Panduit MP300 nyomtató
Csomagolás
Ömlesztve
Szavatossági idő
27 hónap
Alkatrész státusza
Aktív
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Címke típusa
forgó, Önlamináló, Hőátadás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 93°C
Címke mérete
1,00" x 1,50" (25,4mm x 38,1mm)