C100X025YJD elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panduit Corp
Raktáron: 11
Adatlap
Similar
Panduit Corp
Raktáron: 130 000
Adatlap
Stancolt Poliészter (PET) fehér
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C100X025YJD
DigiKey raktári szám
298-12177-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C100X025YJD
Leírás
LABEL COMPONENT ADH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
komponens
Gyártó
Háttérszín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
1,000" (25,40mm)
Alkatrész státusza
Elavult
Szélesség
0,250" (6,35mm)