C100X025YJJ
DigiKey raktári szám
298-10093-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C100X025YJJ
Leírás
LABEL LASER 1"X0.25" WHT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Stancolt Poliészter (PET) 1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm) fehér
Kategória
Hossz
1,000" (25,40mm)
Gyártó
Panduit Corp
Szélesség
0,250" (6,35mm)
Csomagolás
210 / lap
Test anyaga
Poliészter (PET)
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolódó alkatrészek
Felhasználó által definiált
Címke típusa
Stancolt
Anyag
Poliészter
Felhasználás
komponens
Címke mérete
1,00" x 0,25" (25,4mm x 6,4mm)