HE1AN-S-DC24V
DigiKey raktári szám
255-1654-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HE1AN-S-DC24V
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 55°C
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
30 A
Tanúsítvány
CSA, VDE, UR
Kapcsolási feszültség
277VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
8310VA, 900W
Tekercs ellenállása
300 Ohms
Tekercsáram
80 mA