HE1AN-DC12V
DigiKey raktári szám
255-1641-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HE1AN-DC12V
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs lemezre szerelhető
Végződtetés módja
Dugaszolható, Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Kikapcsolási idő
10 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 55°C
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
30 A
Tanúsítvány
CSA, VDE, UR
Kapcsolási feszültség
277VAC, 30VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
8310VA, 900W
Tekercs ellenállása
75 Ohms
Tekercsáram
160 mA