EXC-28CE201U
DigiKey raktári szám
P12974TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P12974CT-ND - Vágott szalag (CT)
P12974DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXC-28CE201U
Leírás
CMC 130MA 4LN 200 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 200 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2,5ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,5ohm
Gyártó
Panasonic Industry
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
4
Tokozás
0804 (2010 metrikus), 8 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
200 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
130mA