EXC-24CE121U
DigiKey raktári szám
P12970TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P12970CT-ND - Vágott szalag (CT)
P12970DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXC-24CE121U
Leírás
CMC 140MA 2LN 120 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,2ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EXC-24CE121U modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,2ohm
Gyártó
Panasonic Industry
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
140mA