MF-FSML050/8-2
DigiKey raktári szám
MF-FSML050/8-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MF-FSML050/8-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MF-FSML050/8-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-FSML050/8-2
Leírás
PTC RESET FUSE 8V 500MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 8V 500 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-FSML050/8-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
60 ms
Gyártó
Bourns Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
500 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
0603 (1608 metrikus), konkáv
Max. feszültség
8V
Méretek
0,065" H. x 0,033" Sz. (1,65mm x 0,85mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,028" (0,70mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cUL, cURus, TUV
Max. áram
50 A