EXB-28V474JX
DigiKey raktári szám
Y7474TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Y7474CT-ND - Vágott szalag (CT)
Y7474DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EXB-28V474JX
Leírás
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470k Ohm ±5% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EXB-28V474JX modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Gyártó
Panasonic Industry
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Áramkör típusa
izolált
Tokozás
0804, Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Ellenállás (Ohm)
470k
Gyártói tokozás
804
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Ellenállások száma
4
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)
Érintkezők száma
8
Alap típusszám
Teljesítményveszteség elemenként
62,5mW