ECS-73-18-23B-JTN-TR
DigiKey raktári szám
XC3033TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3033CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3033DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-73-18-23B-JTN-TR
Leírás
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7.3728 MHz ±20ppm kristály 18pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-73-18-23B-JTN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
7.3728 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (6x3,5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,236" H. x 0,138" Sz. (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)