ERJ-P6WJ122V | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ERJ-P6WJ122V |
Leírás | RES SMD 1.2K OHM 5% 1/2W 0805 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ERJ-P6WJ122V modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, impulzustűrő |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±200ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,030" (0,75mm) |