ERJ-P06J122V
DigiKey raktári szám
P1.2KADTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P1.2KADCT-ND - Vágott szalag (CT)
P1.2KADDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-P06J122V
Leírás
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/2W 0805
Részletes leírás
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-P06J122V modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)