ERA-6AED362V
DigiKey raktári szám
P123841TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P123841CT-ND - Vágott szalag (CT)
P123841DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERA-6AED362V
Leírás
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/8W 0805
Részletes leírás
3.6 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
ERA-6AED362V modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)