RNCF0805DTE3K60
DigiKey raktári szám
738-RNCF0805DTE3K60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
738-RNCF0805DTE3K60CT-ND - Vágott szalag (CT)
738-RNCF0805DTE3K60DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0805DTE3K60
Leírás
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.6 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
RNCF0805DTE3K60 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)