EEH-ZE1H680V
DigiKey raktári szám
P122153TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P122153CT-ND - Vágott szalag (CT)
P122153DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZE1H680V
Leírás
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 2000 óra / 145°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EEH-ZE1H680V modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 145°C
Gyártó
Panasonic Industry
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
90 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
600 mA @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
68 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 145°C