EEH-ZE1H101P | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | EEH-ZE1H101P |
Leírás | CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 28mohm 2000 óra / 145°C |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | EEH-ZE1H101P modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 145°C |
Gyártó Panasonic Industry | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 120 mA @ 100 Hz |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 800 mA @ 100 kHz |
Típus Hibrid | Méretek 0,394" átmérő (10,00mm) |
Kapacitás 100 µF | Max. magasság (beültetve) 0,413" (10,50mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm) |
Névleges feszültség 50 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 28mohm | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 145°C | Alap típusszám |